UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Filtruj
  • Układ siatki
  • Układ tabeli
mezoterapia mikroigłowa Dermo Roller
Cena: 400,00 PLN

Derma Roller (mikronakłuwanie skóry) to jeden z najskuteczniejszych sposobów na odmładzanie. Derma Roller przeznaczony jest dla osób, które chcą wygładzić zmarszczki, poprawić kondycję skóry, zniwelować blizny po trądziku. W wyniku zabiegów skóra odzyskuje jędrność i zdrowy kolor, a także staje się nawilżona i elastyczna.

Czas szkolenia: 1 Dzień
mez
Cena: 1 000,00 PLN

Mezoterapia igłowa polega na wielokrotnych wstrzyknięciach śródskórnych lub podskórnych (0,5 – 4mm) małych objętości substancji lub mieszanki substancji aktywnych w celu leczenia miejscowych zmian o charakterze kosmetycznym.

 —Manualnie za pomocą odpowiednio dobranej grubości igły i strzykawki.

Czas szkolenia: 1 Dzień
mezoterapia mikroigłowa mezo pen
Cena: 600,00 PLN
 Mikronakłuwanie skóry jest jednym z zabiegów który działa opóźniająco na  proces starzenia. Technika mikronakłuwania jest jedną z  technik, która wykorzystuje naturalne procesy regeneracji skóry, które pojawiają się w przypadku drobnego, punktowego zranienia.
Czas szkolenia: 1 Dzień
Cena: 800,00 PLN

Peelingi chemiczne to szeroka gama związków chemicznych, których zadaniem jest kontrolowane uszkodzenie skóry, powodujące złuszczanie powierzchownych defektów kosmetycznych lub zmian chorobowych. Wskazaniami do zabiegów są przebarwienia, blizny, trądzik, rozstępy i inne.

Czas szkolenia: 1 Dzień
Kategoria: Ciało
Cena: 800,00 PLN

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla - „cudownym gazem”. Karboksyterapia została okrzyknięta największym przełomem w zakresie kosmetologii estetycznej. Niejednokrotnie porównywalnym do tego, jaki pojawił się po obserwacji efektów po zabiegowych przy zastosowaniu toksyny botulinowej w medycynie estetycznej.

Czas szkolenia: 1 Dzień

logowe 
Kilińskiego 37A
 44-200 RYBNIK

 tel 501 756 263
 Numer konta PKO BP:
 12 1020 2472 0000 6302 0447 7360